logo preloader
Mobile Menu

Strony internetowe dla biur nieruchomości i deweloperów

Łatwość wyszukiwania ofert, która interesują Twojego klienta to gwarancja sukcesu w sprzedaży

Zobacz więcej
Odpowiednia strona www to gwarancja sukcesu w sprzedaży

Strony internetowe dla biur nieruchomości i developerów

Łatwość wyszukiwania ofert, które interesują Twojego klienta to gwarancja sukcesu w sprzedaży. Tworzymy strony internetowe, portale CRM, witryny sprzedażowe dla biur nieruchomości i developerów tak, aby wszystkie niezbędne informacje znalazły się w odpowiednim miejscu, a ich przejrzystość ułatwiała poruszanie się po propozycjach, które oferuje Twoje biuro.

Dedykowane systemy CMS/CRM, projektowane pod konkretny przypadek z unikalnym designem

Unikalny design i proste zarządzanie ofertami

Design

Wyróżnij się! Poza świetnym działaniem, strony internetowe muszą przyciągać uwagę. Przejrzyste pokazanie oferty, logiczny układ, intuicyjne poruszanie się - to wszystko sprawi, że potencjalny klient zostanie na niej dłużej. Wszystkie rozwiązania zawsze dobieramy do indywidualnych potrzeb i pokazujemy styl marki.

Zarządzanie ofertami i treścią

Szybkość aktualizacji oferty w branży nieruchomości to jeden z ważniejszych czynników działania biura. System CMS/CRM, który wdrażamy umożliwia łatwą obsługę, wprowadzenie informacji, edycję ofert, przypisywanie managera ofert. Tworzymy systemy dla biur nieruchomości i deweloperów, które są dedykowane i projektowane pod konkretny przypadek. To oszczędność czasu zarówno dla Ciebie, jak i Twojego potencjalnego klienta.

Szybkie i wygodne działanie na komputerze, tablecie i telefonie

Postaw na responsywność i optymalizację

Responsywność

Coraz częściej oferty związane z mieszkaniami i domami wyszukiwane są z poziomu różnych urządzeń mobilnych. Dlatego tak ważne jest, aby strony internetowe dla biur nieruchomości i developerów perfekcyjnie działały zarówno na komputerze, tablecie i telefonie. Zajmiemy się tym, bo wiemy jak istotne jest dotarcie do klienta i zwiększenie Twojej sprzedaży. W końcu aż 80% Polaków dokonuje zakupu właśnie dzięki urządzeniom innym niż komputer.

Optymalizacja

Sprawimy, by strona internetowa, którą tworzymy znalazła się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Od tego jest optymalizacja, w której się specjalizujemy. Ponadto przyspieszymy działanie strony oraz zapewnimy intuicyjne poruszanie się po niej.

© 2024 RentLab.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.