logo preloader
Mobile Menu

Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe, które mają nowoczesny design, ale przede wszystkim są czytelne i łatwe w użytkowaniu dla Twojego odbiorcy

Zobacz więcej
Bez względu na branżę, w której prowadzisz firmę strona internetowa jest Twoim uwiarygodnieniem

Strony internetowe dla Firm

Pokazuje, że jesteś wiarygodnym przedsiębiorcą, a czytelność i design Twojego miejsca w sieci udowadniają, że warto zaufać rozwiązaniom, które oferujesz. Zbudujemy stronę internetową, która w czytelny sposób pokaże Twoje usługi i produkty, opowie o nowościach, przedstawi pakiety, które aktualnie obowiązują w Twojej działalności. Postawimy na funkcjonalność i łatwość w poruszaniu się po niej, aby Twoi klienci z łatwością zleźli dokładnie to, co ich interesuje. Pomożemy również Tobie. Przeszkolimy Cię z prowadzenia Twojej własnej strony. Pokażemy jak zamieszczać treści, dodawać zdjęcia, obsługiwać najważniejsze funkcje. Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie stałą obsługę techniczną i merytoryczną.

Czytaj więcej  
Rezerwacja pokoi przez stronę www

Strony internetowe dla hoteli

Zwiększenie ilości rezerwacji oraz prosta i efektywna obsługa pobytów Twoich gości, to podstawa dobrego funkcjonowania obiektu hotelowego i turystycznego. Twoi goście liczą na spokój i profesjonalną obsługę, a z nami z łatwością im je zapewnisz. Wprowadzimy system, który usprawni wszystkie Twoje biznesowe działania i zaoszczędzi Twój czas. Będziesz mógł go poświęcić na chwilę relaksu, pracę kreatywną czy po prostu na skupienie się na tym, aby pobyt gości w Twoim obiekcie był jeszcze bardziej przyjemny i pozostawił po sobie wspaniałe wspomnienia. Rozwiniemy Twój obiekt dzięki nowej stronie internetowej, o treści, których potrzebują Twoi goście. Podpowiemy im co mogą zobaczyć w okolicy, gdzie smacznie zjeść, pokażemy perełki znajdujące się w okolicy, zaoferujemy dodatkowe atrakcje. Na etapie budowania nowej strony internetowej dla obiektów hotelowych, wspieramy naszych klientów z zakresu strategii marki czy marketingu treści.

Czytaj wiecej  
Prowadzenie biura nieruchomości lub sprzedaż nieruchomości przez dewelopera to wyzwanie wymagające odpowiedniego wsparcia

Strony internetowe dla biur nieruchomości i deweloperów

Dlatego stworzymy dla Ciebie system, dzięki któremu wszystko stanie się prostsze i szybsze. Ważnym punktem prowadzenia Twojego biura nieruchomości jest to by witryna działała niezawodnie i generowała zysk! Twoja strona internetowa w nowej odsłonie sprawi, że klienci szybko odnajdą ofertę, która ich interesuje, a Ty w łatwy sposób będziesz mógł odpowiadać na ich zapytania. Otrzymasz panel, w którym wprowadzisz aktualizacje, wymagane zmiany, zaoszczędzisz czas na wszystkich dotychczasowych działaniach.
Twoi klienci poszukują nieruchomości w różnych warunkach. Stojąc w kolejce, usypiając dzieci, relaksując się. Dlatego układy stron, które tworzymy są skonstruowane tak, aby dostosowywały się do każdego ekranu i były łatwe w obsłudze, w każdych okolicznościach.

Czytaj więcej  
Poszukiwanie wycieczki marzeń, to ekscytujący proces. Tak samo jak uczestniczenie w ich realizacji.

Strony internetowe dla biur podróży

Proponuj swoim klientom wspaniałe podróże w prosty i czytelny sposób. System, który oferujemy pozwoli Ci na łatwe dodawanie działów, ofert, kategorii czy opinii. Dopasujemy go do Ciebie, bo świetnie znamy wymagania branży turystycznej. W jakich sytuacjach Twój klient poszukuje oferty? Siedząc na sofie po ciężkim dniu? W przerwie w pracy, kiedy zaczyna czuć zmęczenie i myślami błądzi po ciepłych krajach? Strona, którą stworzymy dopasuje się do ekranu Twojego przyszłego klienta. Dzięki temu wymarzoną wycieczkę znajdzie w każdej życiowej sytuacji. Znajdzie ją u Ciebie. Po krótkim szkoleniu będziesz mógł samodzielnie wprowadzać zdjęcia pokazujące turystyczne atrakcje i miejsca, do których warto wyjechać. Zmienisz również teksty, oferty i dodasz do nich ceny.

Czytaj więcej  

© 2024 RentLab.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.