logo preloader
Mobile Menu

Strony internetowe dla Hoteli

Prosta rezerwacja, sprawdzanie terminów, informacje o dostępnych pakietach, dokładne opisy pokojów i apartamentów - wszystko zautomatyzowane i funkcjonalnie przygotowane.

Zobacz więcej
Zwiększ sprzedaż i pomóż podejąć decyzję zakupową przyszłym gościom

Tworzymy strony internetowe dla hoteli

Prosta rezerwacja, sprawdzanie terminów, informacje o dostępnych pakietach, dokładne opisy pokojów i apartamentów - wszystko zautomatyzowane i funkcjonalnie przygotowane. Tworzymy strony internetowe dla hoteli, które zwiększają sprzedaż i znacznie ułatwiają podejmowanie decyzji przyszłym gościom.

Ułatwienie dokonywania rezerwacji dzięki Booking Engine i dosprzedaż pakietów pobytowych

Rezerwacje i pakiety pobytowe

Ułatwienie dokonywania rezerwacji dzięki Booking Engine, to rozwiązanie, które jest koniecznością. Już z pozycji strony internetowej obiektu noclegowego goście mogą sprawdzić dostępność i zagwarantować pobyt w wybranym pokoju czy apartamencie. Ciekawym rozwiązaniem może być sprzedaż voucherów lub pakietów pobytowych. Sprawdziliśmy - aż 76% klientów przy wyborze noclegów, wybiera obiekt, który posiada w swojej ofercie pakiety pobytowe z możliwością skorzystania z dodatkowych usług i błyskawiczną bezpieczną rezerwację online. Używamy tylko sprawdzonych rozwiązań, które realnie wpływają na wzrost obłożenia hotelu.

80% osób dokonuje rezerwacji za pomocą urządzeń mobilnych na zoptymalizowanych stronach

Responsywność i optymalizacja

Responsywność

Strony internetowe dla hoteli i innych obiektów noclegowych muszą być responsywne. Dlatego tworzymy je tak, aby z łatwością działały zarówno na komputerach, tabletach i smartfonach. W końcu, aż 80% osób dokonuje rezerwacji za pomocą urządzeń mobilnych. To szansa na zwiększenie obłożenia, którą po prostu trzeba wykorzystać.

Optymalizacja

Zajmujemy się optymalizacją stron internetowych, dzięki czemu mają one wysoką pozycję w wyszukiwarkach, szybko się ładują i łatwo funkcjonują. Dzięki temu osoby zainteresowane ofertą hotelu w mgnieniu oka znajdują dokładnie to, czego potrzebują.

Przyciągający uwagę design i łatwe zarządzanie treścią

Design i Zarządzanie treścią

Design

Strony internetowe dla hoteli muszą przyciągać uwagę, pokazywać klimat miejsca, w którym goście planują spędzić swój wolny czas. Do każdego obiektu podchodzimy indywidualnie, dopasowujemy rozwiązania i styl. Dbamy czytelność i na każdym etapie budujemy pozytywne doświadczenia z Twoją marką.

CMS - Proste zarządzanie treścią

Wdrażając tworzone przez nas strony zapewniamy prostotę ich obsługi. Szybkie wprowadzanie zmian, dodawanie aktualnych ofert i możliwość intuicyjnego poruszania się po systemie CMS znacznie oszczędza czas i zapewnia spokój w prowadzeniu działalności.

© 2024 RentLab.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.